Костюм двійка жіночий сарафан з жакетом
- В наявності
- Код: 3404
4 700 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 3404
Костюм двійка сарафан літній з жакетом з нашитими квітами та яскравими завязками. Модель трапеція з асиметричним подолом, по низу сарафана зрізані кути. Колір темно-синій у білу смужку.
Виробник Туреччина
Склад тканини: 100% віскоза
Довжина сарафану 138 см, ширина плеча 30см
Довжина жакету 68см, довжина рукава 60 см
Розміри 2
Сарафан: ОГ 142 см, ОС 154 см
Жакет: ОГ 152 см, ОС 152 см
Розміри 3
Сарафан: ОГ 148 см, ОС 164 см
Жакет: ОГ 160 см, ОС 160 см
Ціна 4700 грн
Більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна " за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон сукні | А-силует |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 70 |
| Обхват стегон | 154 см |
| Обхват талії | 148 см |
| Обхват грудей | 142 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Цільнокроений |
| Склад | 100% віскоза |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Драпіровка, Аплікація, Вишивка, Розрізи, Мережива, Шнурівка, Стрічки, Квіти з тканини, Банти з тканини |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Туреччина |
- Ціна: 4 700 ₴









