Футболка спортивна у смужку червоного кольору
Новинка
- В наявності
- Код: 4410
890 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4410
Футболка спортивна у смужку червоного кольору. Рукав реглан по лікоть, модель трапеція, тканина тонкавіскоза, гарний стрейч. Внизу нашивка "смайл". По боках гарні розрізи.
Склад тканини: 80% котон, 20% еластан
Довжина 80 см
Довжина рукава 62 см від горловини
В наявності розміри: 62, 64, 66, 68
62р: ОГ 128 см, ОС 132 см
64р: ОГ 132 см, ОС 136 см
66р: ОГ 136 см, ОС 140 см
68р: ОГ 140 см, ОС 144 см
Ціна: 890 грн.
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62 |
| Обхват талії | 130 см |
| Обхват стегон | 132 см |
| Обхват грудей | 128 см |
| Фасони | Без застібки і коміра |
| Вид виробу | Туніка |
| Колір | Червоний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 80% котон, 20% еластан |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | До ліктя |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Оздоблення та прикраси | Декоративні строчки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 64 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 890 ₴




