Костюм жіночий літній чорно-білого кольору
Новинка
- В наявності
- Код: 4249
3 700 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4249
Костюм жіночий літній чорно-білого кольору. Блуза прикрашена тканиною, яку можна завязати на вузлик для асиметрії подолу.
Склад тканини: 100% віскоза
Виробник Туреччина
Розмір 3
Блуза: ОГ 148см, ОС 154см
Довжина 80см
Довжина рукава 30см
Брюки: ОТ 90см, ОС 134см
Довжина 106см, довжина по кроковому шву 75см
Ціна: 3700 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 154 см |
| Обхват грудей | 148 см |
| Обхват талії | 134 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Блузон |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Штапель |
| Склад | 100% віскоза |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава вироба | 30 см |
| Фасон рукава | До ліктя |
| Оздоблення та прикраси | Драпіровка, Принт, Аплікація, Вставки, Банти з тканини |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | До ліктя |
- Ціна: 3 700 ₴







