Костюм жіночий спортшик чорного кольору
Новинка
- В наявності
- Код: 4396
4 400 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4396
Костюм спортшик чорного кольору у великий горошок та тасьмою по капюшону. Кофта на блискавці коротенька, по боках тасьма, рукав довгий. По низу кофти куліскаШтани вільні завужені дп низу, лампаси з тасьми. Тканина трикотаж на весну.
Склад тканини: 75% котон, 21% поліестер, 4% еластан
Виробник Туреччина
Кофта: ОГ 136см, ОС 136см
Довжина 59см
Довжина рукава 64см від горловини
Брюки: ОТ 110 см, ОС 140см
Довжина 103см, довжина по кроковому шву 62см
Ціна: 4400 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 140 см |
| Обхват грудей | 136 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 75% котон, 21% поліестер, 4% еластан |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Оздоблення та прикраси | Нашивка, Принт, Лампаси, Складки |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, кофта |
| Тип застежки | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | Довгий |
- Ціна: 4 400 ₴










