Нарядний жіночий шифоновий костюм
Новинка
- В наявності
- Код: 4395
5 200 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4395
Нарядний жіночий шифоновий костюм. Блуза шифонова з розрізами по боках на кнопках з коміром та лацканами. Рукавчик вшивний з прикрасою на манжеті. Брюки палаццо на широкій резинці. Є відеоогляд на моделі!
Виробник Туреччина
Склад тканини: 50% поліестер, 50% віскоза
Розмір в наявності: 62-64
Блуза: ОГ 144см, ОС 160см, довжина 77см по переду, 84см по спинці, довжина рукава 64см від коміра
Брюки: ОТ 98см, ОБ 140 см, довжина 112см, довжина 75см по кроковому шву, ширина калоші 45 см
Ціна: 5200 грн.
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Діловий костюм |
| Обхват стегон | 140 см |
| Обхват грудей | 140 см |
| Обхват талії | 140 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Блузон |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Шифон |
| Склад | 50% поліестер, 50% віскоза |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Декольте |
| Тип коміра | Стійка, Відкладний |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Складки, Драпіровка, Бісер, Розрізи, Пояс |
| Застібка | Кнопки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, Блуза |
| Основні атрибути | |
| Довжина рукава | Довгий |
- Ціна: 5 200 ₴






