Стильний літній жіночий костюм зі спідницею
Новинка
- В наявності
- Код: 4239
3 950 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4239
Стильний літній жіночий костюм зі спідницею. Блуза короткана гудзиках з завязками. Рукавчик спущене плече по лікоть. Спідниця на резинці, по боках кишені. Тканина натуральна, штапель.
Не стрейчевий!. Є відеоогляд на моделі!
Виробник Туреччина
Склад тканини 100% віскоза
Розмір в наявності: 60-62
Блуза: ОГ 140см, ОС 134см, довжина 52см по спинці, довжина рукава 54см від горловини
Спідниця: ОТ 88см, ОБ до 150 см, довжина 105см
Ціна: 3950 грн.
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 150 см |
| Обхват грудей | 140 см |
| Обхват талії | 134 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Блузон |
| Низ | Спідниця |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Колір | Білий |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | 100% віскоза |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип коміра | Стійка |
| Довжина рукава вироба | 54 см |
| Фасон рукава | До ліктя |
| Оздоблення та прикраси | Драпіровка, Пояс, Принт, Гудзики |
| Застібка | Гудзики, На планці, На поясі |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Блуза, спідниця |
| Основні атрибути | |
| Довжина рукава | До ліктя |
- Ціна: 3 950 ₴









