Жакет жіночий оверсайз весняний
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 4422
3 900 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4422
Жакет жіночий оверсайз весняний. Моделька на гудзиках, рукав спущене плече на паточці. Тканина не стрейчева, по боках накладні кишені, комір стійка відложний.
Кольори: беж, чорний
Склад тканини: 100% віскоза
Довжина 70см
Довжина рукава 50 см від горловини
Розміри в наявності: 3
2р: ОГ 164см, ОС 136см - продано
3р: ОГ 168см, ОС 140см - чорний
Ціна: 3900 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 64 |
| Обхват грудей | 164 см |
| Обхват талії | 150 см |
| Обхват стегон | 136 см |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Віскоза |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% віскоза |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Гудзики |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 50 см |
| Ширина виробу | 68 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Особливості | З карманом, На ґудзиках |
| Стиль | Городской |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | Кишені, Декоративні строчки, Гудзики, Планка |
- Ціна: 3 900 ₴






