Вітрівка жіноча оверсайз з прошви
Новинка
- В наявності
- Код: 4424
4 100 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4424
Вітрівка жіноча оверсайз з прошви. Моделька на змійці, рукав реглан довгий на резинці, по низу куртки куліски. Тканина не стрейчева, по боках кишені, комір широкий відложний.
Кольори: беж, чорний
Склад тканини: 100% поліестер
Довжина 78см
Довжина рукава 78 см від горловини
Розміри в наявності: 62, 64, 66, 68
62р: ОГ 154см, ОС 190см
64р: ОГ 160см, ОС 194см
66р: ОГ 166см, ОС 198см
68р: ОГ 172см, ОС 200см
Ціна: 4100 грн.
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62 |
| Обхват грудей | 154 см |
| Обхват талії | 174 см |
| Обхват стегон | 190 см |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% поліестер |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Бежевий |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 78 см |
| Ширина виробу | 77 см |
| Стан | Новий |
| Особливості | З карманом, На блискавці |
| Стиль | Романтичний |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
- Ціна: 4 100 ₴










