Жіноче весняне пончо шкіряне на хутрі
Новинка
- В наявності
- Код: 4420
4 700 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4420
Жіноче весняне пончо шкіряне на хутрі на блискавці з капюшоном.
Бігунки на блискавках прикрашені стразами
Модель оснащена зручними прорізними кишенями.
Колір пудра (ніжно-рожевий)
Склад тканини: 100% поліестер
Довжина 88 см
Довжина рукава 58 см
Розміри в наявності: 2
2р: ОГ 174 см, ОС 136 см
3р: ОГ 180 см, ОС 138 см - продано
Ціна: 4700 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Обхват грудей | 174 см |
| Обхват талії | 150 см |
| Обхват стегон | 136 см |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% поліестер |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Рожевий |
| Тип коміра | Без коміра |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Фасон рукава | Летюча миша |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Хутро, Стрази |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 88 см |
| Довжина рукава вироба | 58 см |
| Ширина виробу | 68 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | З карманом |
| Колір хутра | Розовый |
| Стиль | Молоденький |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Три чверті |
- Ціна: 4 700 ₴






