Жіноча весняна куртка жакет оверсайз без застібки
Новинка
- В наявності
- Код: 4421
4 900 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4421
Жіноча весняна куртка жакет оверсайз без застібки прямого фасону, яку також можна носити "догори ногами".
Модель доповнена зйомним поясом.
Рукав спущене плече,застібка на хлястики чи пояс.
Модель оснащена зручними прорізними кишенями.
Колір шоколад.
Склад тканини: Tinsul-M 80, підкладка поліестер
Довжина 73 см
Довжина рукава 61 см
Розміри в наявності: 2, 3
заміри, ширина по спинці:
2р:
напівобхват грудей 90см,
напівобхват стегон 65см
3р:
напівобхват грудей 91см,
напівобхват стегон 67см
Ціна: 4900 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Обхват грудей | 180 см |
| Обхват талії | 140 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | Tinsul-M 80, підкладка поліестер |
| Вид утеплювача | Синтепух |
| Колір | Шоколад |
| Тип коміра | Без коміра |
| Матеріал підкладки | Плащівка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Застібки-петлі, Потайна |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 73 см |
| Довжина рукава вироба | 61 см |
| Ширина виробу | 90 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | З карманом |
| Стиль | Повсякденний |
| Фасон вирізу горловини | Декольте |
| Довжина рукава | Довгий |
- Ціна: 4 900 ₴





