Кардиган бомбер жилетка з каракуля великого розміру
Новинка
- В наявності
- Код: 4423
5 700 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4423
Кардиган бомбер жилетка з каракуля великого розміру. Модель трансформер, рукава відстібаються, рукав спущене плече довгий. Кишені зручні по бедрах. Преміальна якість!
Склад тканини: 70% вовна, 30% акрил
Довжина 75 см від плеча
Довжина рукава 80 см від горловини
Довжина плеча жилетки 25см від горловини
Розміри в наявності: 64, 66, 68, 70, 72
64р: ОГ 152см, ОС 138см - 8XL
66р: ОГ 156см, ОС 142см - 9XL
68р: ОГ 160см, ОС 146см - 10XL
70р: ОГ 164см, ОС 148см 11XL
72р: ОГ 170см, ОС 150см -12XL
Ціна: 5700 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 64 |
| Обхват грудей | 152 см |
| Обхват стегон | 138 см |
| Обхват талії | 144 см |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Пальтовая тканина |
| Склад | 70% вовна, 30% акрил |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон вирізу горловини | Відкладний комір |
| Тип коміра | Відкладний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 80 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 700 ₴









