Кардиган бомбер молодіжний на блискавці чорного кольору
Новинка
- В наявності
- Код: 4312
2 700 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4312
Кардиган бомбер молодіжний з капюшоном на блискавці чорного кольору з вибитим візерунком чорного кольору. Рукав спущене плече довгий. Кишені в боках.
Склад тканини: 60% вовна, 20% поліестер, 20% віскоза
Довжина 70 см від плеча
Довжина рукава 76 см від горловини
ОГ 136см, ОС 118см
Ціна: 2700 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Обхват грудей | 136 см |
| Обхват стегон | 136 см |
| Обхват талії | 188 см |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Поліамід |
| Склад | 60% вовна, 20% поліестер, 20% віскоза |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 76 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 700 ₴





