Сорочка жіноча джинсова літня великого розміру летюча миша
Новинка
- В наявності
- Код: 4429
3 100 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4429
Сорочка жіноча джинсова літня великого розміру летюча миша, не парить, не елекризується!
Модель стильна нарядна на гудзиках, прикрашена нашитими квітами трояндами з перлинами та камінцями.
Склад тканини: 100% тенсел
Довжина 72 см
Довжина рукава 53 см від горловини
В наявності розміри: 1, 2
1р: ОГ 150 см, ОС 136 см
2р: ОГ 160 см, ОС 144 см
Ціна: 3100 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 66 |
| Обхват талії | 140 см |
| Обхват стегон | 136 см |
| Обхват грудей | 150 см |
| Фасони | Батник |
| Вид виробу | Блузка |
| Колір | Синій |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 100% тенсел |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип сорочкового коміра | Застібається на гудзики |
| Фасон рукава | До ліктя |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Вишиті візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Складки, Гудзики, Стрази, Камені Swarovski, Аплікація, Вишивка, Квіти з тканини |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 53 см |
| Ширина виробу | 68 см |
| Стан | Новий |
| Довжина рукава | До ліктя |
- Ціна: 3 100 ₴






