Літній жіночий костюм трійка батальної серії червоного кольору
- В наявності
- Код: 4214
2 900 ₴

Модель 4214
Прогулянковий літній вільний костюм трійка батальної серії. Костюм складається з кардигану, майки та штанів.
Майка оверсайз на широкій брителі прикрашена наліпкою. Рукавчик кардигану вшивний по лікоть на паточці, по боках кишені.
Брюки прямі широкі на резинці.
Тканина трохи стрейчева приємна до тіла льон жатка
Склад тканини: 95% віскоза, 5% лайкра
Виробник Україна
Довжина кардигану 110 м, довжина рукава 52 см
Довжна майки 85 см, ширина брителі 30 см
Довжина брюк 112см, довжина по кроковому шву 78 см, ширина калоші 30 см
Розміри в наявності: 72, 74
72р: Блуза ОГ 156 см, ОС 160 см
Майка: ОГ 140 см, ОС 154 см
Брюки ОТ 116 см, ОС 160 см
74р: Блуза ОГ 160 см, ОС 164 см
Майка: ОГ 144 см, ОС 158 см
Брюки ОТ 118 см, ОС 164 см
Ціна: 2900 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 160 см |
| Обхват грудей | 156 см |
| Обхват талії | 158 см |
| Вид костюма | Костюм-трійка |
| Верх | Кардиган |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 72 |
| Колір | Червоний |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Креп-жатка |
| Склад | 95% віскоза, 5% лайкра |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип коміра | Стійка, Відкладний |
| Довжина рукава вироба | 52 см |
| Фасон рукава | Цільнокроений |
| Оздоблення та прикраси | Драпіровка |
| Застібка | Гудзики, На планці, На поясі |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, майка, Кардиган |
| Основні атрибути | |
| Довжина рукава | До ліктя |
- Ціна: 2 900 ₴










