Блуза жіноча літня зі штапелю у клітинку
Новинка
- В наявності
- Код: 4267
1 000 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4267
Блуза жіноча літня зі штапелю у клітинку, не парить, не елекризується!
Модель стильна на щодень на гудзиках, вшивний рукав три чверті на паточці. По спинці склади для вільності у плечах. По боках блуза на паточках.
Склад тканини: 80% котон, 20% еластан
Довжина 86 см
Довжина рукава 48 см
В наявності розміри: 62, 66, 68
62р: ОГ 124 см, ОС 132 см
64р: ОГ 128 см, ОС 136 см - проодано
66р: ОГ 132 см, ОС 140 см
68р: ОГ 136 см, ОС 144 см
Ціна: 1000 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62 |
| Обхват талії | 130 см |
| Обхват стегон | 132 см |
| Обхват грудей | 124 см |
| Фасони | Батник |
| Вид виробу | Блузка |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Штапель |
| Склад | 80% котон, 20% еластан |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип сорочкового коміра | Застібається на гудзики |
| Фасон рукава | До ліктя |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Оздоблення та прикраси | Декоративні строчки, Складки, Гудзики |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 86 см |
| Довжина рукава вироба | 48 см |
| Ширина виробу | 62 см |
| Стан | Новий |
| Довжина рукава | До ліктя |
- Ціна: 1 000 ₴







