Штани жіночі весняні широкі кльош
Новинка
- В наявності
- Код: 4383
2 500 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4383
Штани жіночі весняні широкі кльош від стегна, на блискавці по талії, кишені в боках. Колір чорний. Тканина цупкий котон.
Склад тканини: 100% котон
Розмір 1 (буде до 60 українського розміру)
62р: ОТ 92см, ОС 120см
довжина по бічному шву 105 см,
довжина по кроковому шву 66 см
ширина калоші 46 см
Ціна: 2500 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват талії | 92 см |
| Фасон штанів | Штани-кльош |
| Колір | Чорний |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Склад | 100% котон |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Складки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 66 см |
| Ширина по лінії талії | 46 см |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 500 ₴




