Джинси жіночі весняні широкі
Новинка
- В наявності
- Код: 4382
2 950 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4382
Джинси жіночі весняні широкі на блискавці по талії, кишені в боках. Колір темно-синій, трохи протертий на колінцях, вишиті сердечки. Тканина цупкий котон.
Склад тканини: 100% котон
Розмір 1 (буде до 62 українського розміру)
62р: ОТ 100см, ОС 132см
довжина по бічному шву 100 см,
довжина по кроковому шву 69 см
ширина ширина коліна 33см, ширина калоші 27 см
Ціна: 2950 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62 |
| Обхват стегон | 132 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Фасон штанів | Штани-банани |
| Колір | Синій |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 100% котон |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Складки, Вишивка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 69 см |
| Ширина по лінії талії | 50 см |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 950 ₴





