Літній жіночий костюм трійка батальної серії
- В наявності
- Код: 4214
2 750 ₴

Модель 4214
Прогулянковий літній вільний костюм трійка батальної серії. Костюм складається з кардигану, майки та штанів.
Майка оверсайз на широкій брителі прикрашена наліпкою. Рукавчик кардигану вшивний по лікоть на паточці, по боках кишені.
Брюки прямі широкі на резинці.
Тканина трохи стрейчева приємна до тіла льон жатка
Костюми можна розпаровувати!
Склад тканини: 95% віскоза, 5% лайкра
Кольори в наявності: темно-синій
Виробник Україна
Довжина кардигану 110 м, довжина рукава 52 см
Довжна майки 80 см, ширина брителі 28 см
Довжина брюк 105 см, довжина по кроковому шву 76 см, ширина калоші 29 см
Розміри в наявності: 66, 68
66р: Блуза ОГ 142 см, ОС 156 см
Майка: ОГ 128 см, ОС 136 см
Брюки ОТ 100 см, ОС 144 см
68р: Блуза ОГ 146 см, ОС 160 см
Майка: ОГ 132 см, ОС 140 см
Брюки ОТ 104 см, ОС 148 см
Ціна: 2750 грн.
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 156 см |
| Обхват грудей | 142 см |
| Обхват талії | 148 см |
| Вид костюма | Костюм-трійка |
| Верх | Кардиган |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 66 |
| Колір | Темно-синій |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Штучний льон |
| Склад | 95% віскоза, 5% лайкра |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип коміра | Стійка, Відкладний |
| Довжина рукава вироба | 52 см |
| Фасон рукава | Цільнокроений |
| Оздоблення та прикраси | Драпіровка, Аплікація |
| Застібка | Гудзики, На планці, На поясі |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, майка, Кардиган |
| Основні атрибути | |
| Довжина рукава | До ліктя |
- Ціна: 2 750 ₴








