Жіночі літні капрі батальної серії кольору графіт
Топ продаж
- В наявності
- Код: 4218
900 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4218
Жіночі літні капрі батальної серії кольору графіт. Капрі з повномірною посадкою, пояс на резинці з регульорованим шнурок в тон кольору костюма. Капрі мають дві бічні функціональні кишені. Виготовлений із високоякісної м’якої, приємної до тіла тканини льон жатка.
Склад тканини: 100% віскоза
Довжина брюк 90 см, довжина по кроковому шву 59 см
Ширина калоші 31 м
Розміри в наявності: 56, 58, 60, 62, 64
56р: ОТ 102 см, ОС 118 см
58р: ОТ 106 см, ОС 122 см
60р: ОТ 110 см, ОС 126 см
62р: ОТ 114 см, ОС 130 см
64р: ОТ 118 см, ОС 134 см
Ціна: 900 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Обхват стегон | 118 см |
| Обхват талії | 102 см |
| Фасон штанів | Укорочені |
| Колір | Графіт |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | 100% віскоза |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки, Пояс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 59 см |
| Ширина по лінії талії | 51 см |
| Застібка | Шнурівка |
| Тип кишень | Втачного |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Штани |
| Силует | Розширений |
| Ширина вироби | 63 см |
- Ціна: 900 ₴





