Майка трикотажна з широкими брителями
Топ продаж
- В наявності
- Код: 4183
750 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4183
Майка трикотажна з широкими брителями. По низу заокруглені розрізи. Стильна майка чудово пасуватиме під будь-який образ та стиль. Ширина брителі 8 см
Склад тканини: 80% котон, 20% еластан
В наявності розміри: 62, 64, 68
62р: ОГ 120 см, ОС 134 см, довжина 76 см - блакитна віскоза
64р: ОГ 124 см, ОС 138 см, довжина 78 см - блакитна віскоза
68р: ОГ 132 см, ОС 146 см, довжина 80 см - електрик колір
Ціна: 750 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 128 см |
| Обхват стегон | 134 см |
| Вид виробу | Майка |
| Колір | Синій |
| Силует | Розширений |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | 80% котон, 20% еластан |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Довжина рукава вироба | 8 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Літо |
| Фасони | Без застібки і коміра |
- Ціна: 750 ₴






