Жіноча весняна куртка з трикотажним каптуром
- В наявності
- Код: 4415
3 050 ₴

Модель 4415
Стильна та практична весняна куртка прямого фасону.
Модель доповнена в’язаним зйомним каптуром на кнопках.
Комфортна довжина гармонійно поєднується як із джинсами, так і зі спідницями.
Рукав реглан,застібка на блискавку, доповнена планкою з кнопками.
Модель оснащена зручними прорізними кишенями, а також додатковою місткою внутрішньою кишенею.
Колір шоколад та масло
Склад тканини: Мікропух 120
Довжина 70-72 см
Довжина рукава 80 см
Розміри в наявності: 58, 60, 62
58р: ОГ 134см, ОС 140см - шоколад
60р: ОГ 138см, ОС 144см - масло
62р: ОГ 142см, ОС 148см - масло
64р: ОГ 146см, ОС 152см
Ціна: 3050 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Обхват грудей | 134 см |
| Обхват талії | 148 см |
| Обхват стегон | 140 см |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | мікропух 120 |
| Вид утеплювача | Синтепух |
| Колір | Шоколад |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Плащівка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Знімний |
| Застібка | Кнопки, На планці, Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 80 см |
| Ширина виробу | 134 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | З капюшоном, З карманом, На блискавці |
| Стиль | Повсякденний |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | Декоративні строчки, Кишені, Капюшон, Планка |
- Ціна: 3 050 ₴










