Спортивний костюм із трикотажу з вітрівкою чорного кольору
- В наявності
- Код: 4253
5 790 ₴

Модель 4253
Спортивний костюм з трикотажу з вітрівкою.
Брюки на резинці з кишенями. Вітрівка з капюшоном на змійці, прикрашена нашивкою, рукав спущене плече три чветрі з довязом, кишеньки по боках. Костюмчик ну дуууууже ошатний. Моделька представлена у чорном на білому кольорах
Довжина кофти 70см
Довжина рукава кофти 60см
Довжина брюк 95см
Склад тканини: 60% котон, 33% поліестер, 7% лайкра.
А також вставки: 99% поліестер, 1% еластан
Виробник Туреччина
Розміри в чорному кольорі: 4
Заміри кофти 4р: ОГ 144см, ОС 138см
Заміри брюк 4р: ОС 132см
Заміри кофти 5р: ОГ 148см, ОС 142см
Заміри брюк 5р: ОС 136см
Заміри кофти 6р: ОГ 156см, ОС 146см
Заміри брюк 6р: ОС 140см
Цена: 5790 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 138 см |
| Обхват грудей | 144 см |
| Обхват талії | 140 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 64 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 99% поліестер, 1% еластан |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Оздоблення та прикраси | Лампаси, Нашивка, Аплікація, Стрази, Стрічки, Пояс, Рібана (довяз) |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, кофта |
| Тип застежки | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | Три чверті |
- Ціна: 5 790 ₴









