Реглан чорного кольору з вставками "під джинс"
Топ продаж
- В наявності
- Код: 3796
2 400 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 3796
Реглан чорного кольору з вставками "під джинс", рукав спущене плече три чверті. Ідеальна посадка на пишний бюст. Тканина двохнитка літня, підходить на теплу осінь чи ранню весну - на перехідний період міжсезонний.
Склад тканини 95% віскоза, 5% еластан
Довжина 75 см
Довжина рукава від горловини 60 см
В наявності розміри: 1
1р: ОГ 154см, ОС 146см
2р: ОГ 156см, ОС 148см - продано
Ціна: 2400 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 66 |
| Обхват талії | 150 см |
| Обхват стегон | 146 см |
| Обхват грудей | 154 см |
| Фасони | Без застібки і коміра |
| Вид виробу | Блузка |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 95% віскоза, 5% еластан |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Декоративні строчки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 73 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 74 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 400 ₴




