Брючки літні тоненькі з плащівки завужені
- В наявності
- Код: 3836
1 900 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 3836
Брючки літні з плащівки завужені, пояс на резинці, з боків кишені, по низу залоші тасьма з буквами.
Виробник Туреччина
Склад тканини: 97% котон, 3% еластан
Довжина 102 см, довжина по кроковому шву 73см
Ширина калоші 19см
Колір червоний: 58, 60 + 6
58р: ОТ 96 см, ОС 124см
60р: ОТ 100см, ОС 128см
Ціна 1900 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Фасон штанів | Штани із завищеною талією |
| Колір | Червоний |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 97% котон, 3% еластан |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Аплікація |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 73 см |
| Ширина по лінії талії | 48 см |
| Застібка | Без застібки, Шнурівка |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 900 ₴









