Футболка трикортажна на шнурівці
- В наявності
- Код: 3570
500 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 3570
Футболка трикортажна на шнурочках по боках. Виріз круглий, рукавчик вшивний по лікоть, тканина трикотаж у геометричний принт, спинка темно-синього кольору. Модель пряма.
Слад тканини: 80% котон, 20% еластан
Довжина 85 см
Довжина рукава 28 см
В наявності розміри: 58, 62, 64, 68, 70, 72
58р: ОГ 116см, ОС 116см
60р: ОГ 120см, ОС 120см - продано
62р: ОГ 124см, ОС 124см
64р: ОГ 128см, ОС 128см
66р: ОГ 132см, ОС 132см - продано
68р: ОГ 136см, ОС 136см
70р: ОГ 140см, ОС 140см
72р: ОГ 144см, ОС 144см
Ціна: 500 грн.
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 116 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Колір | Темно-синій |
| Силует | Приталений |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 80% котон, 20% еластан |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Фасон рукава | Цільнокроений |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Волани, Складки |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 85 см |
| Довжина рукава вироба | 28 см |
| Ширина виробу | 58 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Літо |
| Фасони | Без застібки і коміра |
- Ціна: 500 ₴





