Блуза літня з мусліну оверсайз на зав'язці
Топ продаж
- В наявності
- Код: 3830
1 350 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 3830
Блуза літня з мусліну гірчичного кольору. Виріз круглий зі збіркою на шнурку, рукавчик реглан по лікоть на резинці, модель трапеція оверсайз, тканина тоненька натуральна.
Склад тканини: 80% котон, 20% еластан
Довжина 80см
Довжина рукава 50см від рукава
В наявності розміри: 70, 74, 76
70р: ОГ 168см, ОС 176см
74р: ОГ 172см, ОС 180см
76р: ОГ 176см, ОС 184см
Ціна: 1350 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 70 |
| Обхват талії | 172 см |
| Обхват стегон | 176 см |
| Обхват грудей | 168 см |
| Фасони | Блузка разлетайка |
| Вид виробу | Разлетайка |
| Колір | Гірчиця |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Муслін |
| Склад | 80% котон, 20% еластан |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Драпіровка, Складки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Зав'язки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 50 см |
| Ширина виробу | 84 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 350 ₴






