Прогулянковий літній вільний жіночий костюм джинсового кольору
- В наявності
- Код: 3019
2 390 ₴

Модель 3019
Прогулянковий літній вільний костюм. Блуза трапеція з хвостами по боках, виріз мисік. Рукавчик вшивний по лікоть. Брюки прямі широкі на резинці. Тканина трохи стрейчева.
Костюмчики можна розпаровувати.
Склад тканини: 95% віскоза,5% лайкра
Кольори в наявності: джинс блакитний
Виробник Україна
Довжина блузи 87 см, довжина клина по бічному шву 100см, довжина рукава 39 см
Довжина брюк 108см, довжина по кроковому шву 75см, ширина калоші 26 см
Розміри в наявності: 60, 66, 70, 72, 74
60р: Блуза ОГ 126 см, ОС 166см - 1390 грн
Брюки ОТ 88 см, ОС 124см - продано
66р: Блуза ОГ 144 см, ОС 184 см
Брюки ОТ 96 см, ОС 132 см
70р: Блуза ОГ 150 см, ОС 188 см
Брюки ОТ 104 см, ОС 140 см
72р: Блуза ОГ 154 см, ОС 192 см
Брюки ОТ 108 см, ОС 144 см
74р: Блуза ОГ 158 см, ОС 196 см
Брюки ОТ 112 см, ОС 148см
Ціна: 2390 грн.
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 186 см |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват талії | 150 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Блузон |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Колір | Блакитний |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Креп |
| Склад | 95% віскоза,5% лайкра |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава вироба | 35 см |
| Фасон рукава | Цільнокроений |
| Оздоблення та прикраси | Драпіровка |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, Блуза |
| Основні атрибути | |
| Довжина рукава | До ліктя |
- Ціна: 2 390 ₴










