Сукня в горошок з мереживом чорного кольору
Топ продаж
- В наявності
- Код: 3918
1 790 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 3918
Сукня в горошок з мереживом чорного кольору. Виріз круглий, рукавчик короткий по лікоть з мереживом, куліска по талії, волани по спідниці прикрашено білим мереживом.
Склад тканини: 63% поліестер, 32% віскоза, 5% лайкра
Довжина 125 см
Довжина рукава 37 см
В наявності розміри: 62, 64, 66, 68, 72
62р: ОГ 124см, ОТ 126см, ОС 134см
64р: ОГ 128см, ОТ 130см, ОС 138см
66р: ОГ 132см, ОТ 134см, ОС 142см
68р: ОГ 136см, ОТ 138см, ОС 146см
72р: ОГ 144см, ОТ 146см, ОС 154см
Ціна 1790 грн.
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Софт |
| Фасон сукні | А-силует |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62 |
| Обхват стегон | 134 см |
| Обхват талії | 126 см |
| Обхват грудей | 124 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | 63% поліестер, 32% віскоза, 5% лайкра |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Оздоблення та прикраси | Складки, Волани, Мережива |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Ні |
- Ціна: 1 790 ₴






