Блуза трикортажна в принт "Пальмочки"
Топ продаж
- В наявності
- Код: 2912
700 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 2912
Блуза трикортажна в принт "Пальмочки". Виріз трикутний зі зборкою, рукавчик вшивний по лікоть, модель трапеція оверсайз, тканина тоненька фламлі супер-літня.
Склад тканини: 80% котон, 20% еластан
Довжина 85 см
Довжина рукава 39 см
В наявності розміри: 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76.
60р: ОГ 126см, ОС 146см
62р: ОГ 130см, ОС 150см - продано
64р: ОГ 134см, ОС 154см
66р: ОГ 138см, ОС 158см
68р: ОГ 142см, ОС 162см
70р: ОГ 146см, ОС 166см
72р: ОГ 150см, ОС 170см
74р: ОГ 154см, ОС 174см
76р: ОГ 158см, ОС 178см
Ціна: 700 грн.
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Обхват талії | 136 см |
| Обхват стегон | 146 см |
| Обхват грудей | 126 см |
| Фасони | Без застібки і коміра |
| Вид виробу | Туніка |
| Колір | Бірюзовий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 80% котон, 20% еластан |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | До ліктя |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Драпіровка, Складки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 85 см |
| Довжина рукава вироба | 39 см |
| Ширина виробу | 63 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 700 ₴





